Architektura i nowoczesne budownictwo – Brytyjski „minister architektury” wyśmiewa zawód, cytuje Mr. Bean

John Penrose MP (członek Rady) i premier David Cameron poseł (L), johnpenrose.org Niewielkie transatlantyckie kontrowersje wybuchły w zeszłym miesiącu po ministrze architektury w Wielkiej Brytanii.
aka parlamentarny podsekretarz stanu w Departamencie Kultury, Mediów i Sportu odpowiedzialnym za architekturę i budowanie środowiska John Penrose najwyraźniej porównywał architektów z innymi negatywnie stereotypowymi grupami, zauważając, że architekci to tylko jedna z tych grup, które ludzie lubią kpić.
Komentarze były częścią dłuższego wpisu na blogu o Rowan Atkinson, Dreamland i nowej kampanii marketingowej opartej na Smartphone w witrynie VisitEngland.
Historia została po raz pierwszy zgłoszona przez bdonline.co.uk.
S Mark Wilding w dniu 18 lipca.
Wilding dzwoni do Penrose.
dodając to, architekci mogą nie być usatysfakcjonowani, słysząc, że są wplątani w agentów nieruchomości, nadpłaconych piłkarzy i złych polityków ,.
jak minister próbuje zmierzyć się z publicznym podejściem do zawodu.
Historia została ponownie zgłoszona przez Dramat Wiadomości z Architektury 22 lipca, pod nagłówkiem: Zawód jest żartem dla publiczności, mówi brytyjski minister architektury. Historia mówi, jak Penrose wierzy, że ludzie lubią kpić z architektów.
i powtarza swoje porównanie architektów – śliskich agentów nieruchomości.
et al.
Komentarze Penrose a są znacznie mniej szkodliwe niż reportaż z tabloidu Wildinga mógłby nas przekonać.
Od wpisu na blogu DCMS 15 lipca:.
Pojemniki na śmieci, rowery, kolejki górskie i wtyczka do QR (która jest QI) :.
.
Rowan Atkinson robił stand-up show we wczesnych latach osiemdziesiątych, który zaczął się od niego, gdy wynurzał się z siedzenia na straganach, a kiedy wskoczył na scenę, rzucił się w szał o architektach i architekturze:.
Współczesnych architektów.
szumowiny ziemi.
Nie ma znaczenia, o co ich poprosisz, ale wciąż wymyśla coś, co wygląda jak stary kosz na śmieci z wystającym z góry rowerem.
Zburzyła się burza.
A po trzydziestu latach prawdopodobnie znów by to zrobiło.
Zupełnie nieuczciwe oczywiście i wręcz obraźliwe, ale w podobny sposób lubimy wybierać mickey z, na przykład, śliskich pośredników w obrocie nieruchomościami, nadpłaconych piłkarzy i nieuczciwych polityków (obecna firma z wyjątkiem, nie trzeba dodawać), architekci są po prostu jedna z tych grup, które ludzie lubią kpić.
Komentarz Penrose a jest z pewnością niewłaściwy, ale świętoszkowaty komentarz Wildinga jest o wiele bardziej zawstydzający dla tej dziedziny.
Nadwrażliwość Wildinga świadczy o głębokim cynizmie, jeśli chodzi o możliwy spadek naszego pola w odniesieniu do jego miejsca w świecie; ciągły cykl, w którym nadal odrzucamy wszelkie odniesienia do naszego braku trafności w nadziei, że problem zniknie, nie zdając sobie sprawy, że w walce z tą walką już się przyznaliśmy.
Artykuł Wilding: http://www.bdonline.co.uk/news/penrose-people-love-to-mock-architects/5021761.article Rekord architektoniczny Newswire: http://archrecord.construction.com/yb/ ar / article.aspx.
story_id = 161653800
[więcej w: płyty warstwowe pruszyński, architektura put, buda dla psa castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: architektura put buda dla psa castorama płyty warstwowe pruszyński