Budownictwo wczoraj i dzis : Zielony budynek na gospodarza US Green Building Council LEED Platinum Ceremonia plakietek i recepcja wystawy

Ted Wathen Quadrant Na cześć certyfikacji LEED Platinum na początku tego roku przez USGreen Building Council (USGBC), The Green Building w Louisville, KY odbędzie się oficjalna ceremonia przyjęcia plakietki i wystawy dla publiczności w piątek, 2 września 2011.
Szczegóły po przerwie.
Prezentowany przez Kapitułę Kentucky właścicieli USGBC i The Green Building, Gill i Augusta Holland, w tym wydarzeniu wezmą udział miejscowi dygnitarze i prelegenci, a także działacze na rzecz ekologicznych budynków.
Po ceremonii wręczenia plakietek uroczystość przeniesie się do Galerii Zielonego Budynku w celu otwarcia wystawy FORMULARZ, ŚRODOWISKO, BADANIA.
Ustawiona jako panorama i prezentowana przez wielokrotnie nagradzaną firmę architektoniczną, pracującą w środowisku badawczym (studium badań środowiskowych), ta kronika dokumentuje wspólny proces zrównoważonego projektowania i kreśli ewolucję kilku projektów ekologicznych, w tym Zielonego budynku, od koncepcji do rzeczywistości.
Wystawa będzie w dalszym ciągu prezentowana dla IdeaFestival 21-24 września i będzie dostępna do obejrzenia do 21 października 2011 roku.
Zielony budynek chciałby podziękować sponsorom, tworzyć studio badań środowiskowych, Peters Construction, Union Square Budowa, Usługi drukowania KLT, Urban Design Studio i inne, dzięki hojnemu wsparciu w planowaniu i produkcji tego wydarzenia.
The Green Building jest pierwszym projektem LEED Platinum w mieście Louisville i pierwszym certyfikowanym adaptowanym certyfikatem LEED w stanie Kentucky.
LEED Platinum reprezentuje najwyższy poziom czteropoziomowego systemu certyfikacji LEED.
Aby zobaczyć Profil Projektu LEED w Zielonym Budynku, sprawdź www.usgbckentucky.org.
Data: piątek, 2 września 2011 r.
Recepcja: 5-9.00 Ceremonia plakietek: 18.00 Lokalizacja: The Green Building 732 East Market Street Louisville, Kentucky 40202 Więcej informacji: www.thegreenbuilding.com
[więcej w: waga pręta zbrojeniowego, buda dla psa castorama, technobud ]

Powiązane tematy z artykułem: buda dla psa castorama technobud waga pręta zbrojeniowego